Wczytuję dane...
O sklepie

…Nasza przygoda z branżą ogrodniczą rozpoczęła się w 1995r. Jako firma Gardenle. Początkowo zaczynaliśmy od niewielkiej liczby roślin, pozyskiwania klientów na rynku lokalnym i drobnych prac usługowych w ogrodnictwie. Dziś to już prężnie działające przedsiębiorstwo z szeroką grupą klientów w Polsce a także za granicą.

Obecnie jesteśmy już kolejnym pokoleniem zajmującym się działalnością firmy oraz podtrzymującym rodzinną tradycję ogrodniczą.

Wieloletnia praca z roślinami, pozwoliła nam zdobyć szerokie doświadczenie w branży ogrodniczej, którym możemy dzielić się także z Państwem.

W 2016r. Firma Gardenle została podzielona na dwie części. Jedna, która zostaje nadal pod pierwotną nazwą jest formą usługową w branży ogrodniczej a druga pod nową nazwą Rosenfee jest ogrodniczą firmą handlową oraz produkcyjną. Mamy nadzieję że będziemy mogli nadal rozwijać się dając Państwu możliwość doboru najlepszego asortymentu w centrum ogrodniczym oraz w sprzedaży online. Cieszymy się że przez tyle lat wielu z Państwa jest nadal z nami...mamy nadzieję że to grono każdego roku będzie się powiększać a Państwa zadowolenie będzie dla nas największym wynagrodzeniem pracy...

Właciciel Rosenfee

Adriana Sołtysik

Właściciel Rosenfee

e-mail: rosenfee2012@gmail.com

tel. 784-452-506

Założycielka Rosenfee

Urszula Lebuda

Specjalista ds roślin, sprzedaż stacjonarna

tel. 695-037-222

e-mail: uel20@interia.pl